Mroczne przygody Billy’ego i Mandy

Mroczne przygody Billy’ego i Mandy to przygody dwójki dzieci i niezwykłym wyglądzie i osobliwych charakterach.Mandy to dziewczynka nieposiadająca nosa która ma diabła „pod skórą” i choć jest demoniczna i chce uchodzić za straszną, ponadto gardzi wszystkim co różowe,słodki i mięciutkie to nosi różową sukienkę z kwiatkiem i mówi o sobie,że jest małą,ładną dziewczynką. Jest złośliwa,podstępna, cyniczna i zła i najbardziej boi się tego, że mogłaby stać się miła, pomocna i urocza. Nigdy się nie uśmiecha,bo twierdzi że zawaliłby się cały świat gdyby to zrobiła.

Zdjęcie znalezione na stronie E-online.pl

Bardzo gardzi i dokucza Billiemu i jego przyjaciołom,choć w rzeczywistości wiadome jest że bardzo ich szanuje,lubi i zależy jej na nich.Jako ze jest bardzo odważna i waleczna to nie boi się żadnych potworów, demonów, strachów czy duchów. Billy to przeciwieństwo Mandy,nie jest tak sprytny i rezolutny jak ona,w zasadzie jest mało inteligentny i nie grzeszy rozumem co wcale mu nie pomaga i przez to wpada na wiele bardzo głupich pomysłów. Ponury Kosiarz to kostucha należąca do świata zmarłych który znalazł się w świecie żywych z powodu przegranego zakładu z Mandy i Billym.

Ponury Kosiarz przyszedł pod dusze starego chomika Billy’ego ale Mandy nie chciała mu jej oddać i zagrali o nią w grze „kto niżej przejdzie”. Początkowo się opierał i nie podobało mu się po drugiej, jasnej stronie życia i nie chciał służyć dwójce(planował że zabije ich kilkukrotnie i wtedy będzie mógł uciec)później został jednak ich dobrym przyjacielem i wiernym sługą.Najlepszym przyjacielem Billy’ego jest jednak Irwin (pół mumia, pół wampir) który jest jego przeciwieństwem, jest inteligentny i uchodzi za kujona,ponadto darzy wielkim uczuciem Mandy która niestety go nie odwzajemnia.Irwin bierze udział w wielu przygodach Mandy i Billy’ego.Przygody Billy’ego, Mandy i Ponurego a także ich przyjaciół, rodzeństwa i rodziców są bardzo mroczne i nie brak w nich ciemności,strachu i przerażenia. Pojawiają się w nich duchy,kostuchy, potwory, wampiry i wilkołaki mimo to jednak kreskówka jest bardzo zabawna i przeważa w niej czarny humor.

No comments yet

leave a comment

*

*

*